Termolifting – najlepszy sposób na usuwanie zmarszczek

Usuwanie cellulitu redukowanie skórki pomarańczowej wygładzanie skóry Toruń redukowanie cellulitu Bydgoszcz
Usuwanie cellulitu – lipomasaż i ultradźwięki
26 stycznia, 2017
Wyszczuplanie sylwetki Toruń zabiegi redukujące tkankę tłuszczową
Zabiegi wyszczuplające ciało
26 stycznia, 2017

Termolifting – najlepszy sposób na usuwanie zmarszczek

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy

Termolifting, czyli odmładzające fale radiowe

Lifting skóry bez skalpela – czym właściwie jest oraz czemu jest tak regularnie wykorzystywana w studiach wyszczuplających figurę? Po pierwsze lifting bez skalpela to delikatny, regenerujący, pewny i w pełni szybki i trwały zabieg. Po drugie – działa na wszystkie warstwy skóry. Po trzecie – fantastycznie formuje figurę. Skutki widać natychmiastowo w postaci elastycznej, gęstej i podniesionej skóry. Użyte fale podczerwone powodują wykształcenie się olbrzymiej porcji energii cieplnej, która następnie oddziałuje na obkurczanie się i pogrubianie mostków kolagenowych w głębi skóry.

Jakie są wskazania do zabiegi?

Po pierwsze Kobiety, które pragną polepszyć wytrzymałość skóry twarzy oraz okolic oczu (przykładowo mają utrapienie z opuchnięciami). Lifting z użyciem fal radiowych będzie optymalnym wyjściem na rekonstrukcję wiązań kolagenowych w okolicy szyi oraz piersi. Poddać się terapii mają możliwość też Panie, które zamierzają wygładzić zmarszczki, poprawić owal twarzy, zredukować drugi podbródek, osłabić widoczność załamania wokół ust, wymodelować ciało po urodzeniu dziecka, usunąć „pomarańczową skórkę”, zredukować zwiotczałą skórę w okolicy brzucha, pośladków, środkowej części ud oraz po wewnętrznej stronie ramion.

Jak działają ultradźwięki?

W trakcie zabiegu do wybranej strony ciała przykładana jest specjalistyczna głowica, która transmituje w stronę skóry fale radiowe o odległości fali od 750 do 1800 nm. Całkowita przestrzeń skóry oraz jej najgłębsze warstwy są wygrzewane do 65 stopni Celsjusza. „Masażysta” wciąż będzie ochładzał stronę figury poddaną zabiegowi. Wynik cieplny powoduje zmniejszanie się wiązań kolagenowych, a usunięcie mankamentów skóry jest zauważalna bezzwłocznie. Należałoby spostrzec, że proces naprawy połączeń kolagenowych jest procesem długotrwałym i zachodzi przez kilka miesięcy po partii zabiegów. Wynik jest rozpoznawalny przez masę lat. A ta wskazówka dla wszystkich zainteresowanych jest wszak najistotniejsza.

Na jakie partie figury trzeba ”zaaplikować” termolifting?

Ogólnie rzecz ujmując: na wszystkie. Więc dosłownie tam, gdzie nasza skóra wymaga uelastycznienia. Na twarzy, szyi oraz piersiach będzie rozpoznawalne skorygowanie naskórka, zredukowanie obwisłych miejsc, zminimalizowanie zmarszczek, uniesienie opadniętych policzków, zagęszczenie skóry, zdrowszy wygląd, głęboka regeneracja skóry i zredukowanie bruzdy wargowo-nosowej. Jeżeli mamy na uwadze biust i linię bioder mocny będzie rezultat uniesienia i zintensyfikowania gęstości skóry. Na „oklapnięcie” odsłonięte są także barki i ramiona, brzuszek, strefa nad kolanami, spodnia ściana ud oraz ręce. Tutaj też kuracja termoliftingu przyniesie genialne efekty.

Komentarze są wyłączone.