Zalety depilacji laserowej – najskuteczniejsza metoda

Skuteczne zabiegi depilacji laserowej
Depilacja laserowa – pomyśl o swoim ciele przed urlopem
18 kwietnia, 2018
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
25 sierpnia, 2019
Plusy depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra – do tego dąży wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten ma wiele zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Warto poszukać gabinetu, który wyposażony jest w najnowocześniejszy laser – Palomar Vectus. 

Plusy depilacji laserowej:

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w specjalny czytnik zawartości barwnika w skórze, jakim jest melanina. Czytnik ten pozwala bardzo precyzyjnie dobrać moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń, które zdarzały się w przypadku starszych urządzeń.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w dwie soczewki zabieg ten przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to zaledwie kilka chwil.

Skuteczność zabiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwały sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie nowoczesnych technologii jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry, ale też trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Komentarze są wyłączone.