STUDIO
MODELOWANIA
SYLWETKI


W dobie nowoczesnych technologii, piękno wcale nie straciło na wartości. Dziś dużo łatwiej jest zadbać o swoje ciało, jak i duszę. Na wyciągnięcie ręki dostępne są metody, dzięki którym, zachowanie młodego wyglądu to tylko kwestia czasu.


- Karolina Piotrowska - właściciela gabinetu

ZABIEGI KOSMETYCZNE
DLA CIAŁA, DLA DUSZY -
PO PROSTU DLA CIEBIE

Joanna Kaliszek

Specjalista medycyny estetycznej


Joana na co dzień zajmuje się zabiegami związanymi z modelowaniem sylwetki. Wykonuje między innymi kawitacje ultradźwiękami i endermologię.

Joanna interesuje się, oprócz medycyny estetycznej, modą i gotowaniem. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, kiedy wspólnie mogą delektować się przygotowanymi przez nią posiłkami.

Największą satysfakcją jest dla mnie widok uśmiechniętego i zadowolonego z efektów zabiegu Klienta. Cieszę się, że mogę pomagać innym odzyskiwać wiarę w swoje ciało.

Anna Dębek

Specjalista od depilacji laserowej


Anna ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest wykwalifikowanym specjalistą od depilacji laserowej.

Jako pracownik Anna uwielbia współpracować z ludźmi, a po pracy udziela się jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt. W domu mieszkają z nią jej partner i dwa owczarki niemieckie.

Usuwanie nadmiernego owłosienia to zabieg, który pomaga odbudowywać pewność siebie. W mojej pracy najbardziej lubię obcować z innymi ludźmi, którym mogę pomóc.

Karolina Piotrowska

Właściciel salonu kosmetycznego


Marzeniem Karoliny było założenie profesjonalnego studia modelowania sylwetki. Jako kosmetyczka z wykształcenia, wie, że nowoczesne zabiegi kosmetyczne są bardzo skuteczne i bezpieczne.

Karolina wraz z mężem i dziećmi uwielbia jeździć na rowerze i oglądać filmy familijne. Jej prawdziwym hobby jest także nurkowanie i kajakarstwo, które trenowała w szkole średniej.

Na własnym przykładzie wiem, że zabiegi kosmetyczne czynią cuda. Po urodzeniu dwójki dzieci, mimo codziennych ćwiczeń, moje ciało nie wyglądało tak ja kiedyś. Zabiegi pomogły mi wrócić do dawnej formy i dziś chcę się podzielić moimi metodami z innymi.