Zabiegi wyszczuplające ciało

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy
Termolifting – najlepszy sposób na usuwanie zmarszczek
Styczeń 26, 2017
Usuwanie przebarwień Toruń usuwanie piegów usuwanie melasmy
Usuwanie przebarwień skóry
Luty 3, 2017

Zabiegi wyszczuplające ciało

Wyszczuplanie sylwetki Toruń zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Wyszczuplanie sylwetki Toruń zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Efekt liftingu i wygładzenia

Spora część z nas wysmuklanie sylwetki zaczyna od intensywnych treningów, zrównoważonej diety, wklepywania kosmetyków i masaży. To wszystko ma uaktywniać „wyrzucanie” trucizn z naszego ciała, ujędrnienie naskórka i jej wyrównanie. A jeżeli niniejsze metody praktycznie w ogóle nie działają? Wówczas możemy zapisać się na fachowe zabiegi udzielane przez ekskluzywne studia kosmetyczne, m in. niezwykłe fale radiowe. Ta, dziś słynna procedura, jest „przewrotem” w medycynie estetycznej. Przynależy do nieinwazyjnych, niebolesnych, oraz funkcjonalnych kuracji w potyczce z dodatkowym „tłuszczykiem”. Fachowo mówi się tutaj o „medycznym trybie radiofrekwencji do termoterapii wolumetrycznej”. To wyrażenie bezspornie nie za wiele znaczy. Objaśnię je skrótowo.

Fale radiowe o znacznej powtarzalności (zwykle do 40 Mhz) nagrzewają tkanki do temperatury blisko 52 stopni Celsjusza. Specjalistyczna głowica, z której korzysta masażysta, ma na wyposażeniu dwa aparaty: wirujący (wprawia w ruch molekuły H2O) i „blokady” tkanek.

Jakie są rezultaty?

  • Wzmacniają się naczynia krwionośne, a krew intensywniej dochodzi do wszelkich tkanek
  • Lifting oraz ujędrnienie skóry, albowiem kolagen pod działaniem energii cieplnej się kurczą oraz regenerują
  • Biorewitalizacja, inaczej rozkwit syntezy nowiusieńkich połączeń kolagenowych (nad jakimi intensywnie „działają” fibroblasty)
  • Usunięcie z ciała toksycznych pierwiastków chemicznych, co następuje za sprawą drenażu spuchniętej tkanki łącznej
  • Lipoliza – inaczej usunięcie grudek mieszczących się pod skórą oraz usunięcie komórek lipidowych

Które warianty głowic stosuje kosmetyczka?

Zasadniczo odróżnia się ich sześć: jednobiegunową, biopolarną, UniForm, Ultra, Pixel RF oraz Periorbital. Głowica jednobiegunowa jest stosowana do usuwania pomarańczowej skórki, gruntownej stymulacji tkanek i rewitalizacji mostków kolagenowych. Bipolarna umożliwia redukowanie zmarszczek, jakie pojawiają się w płytszych powłokach skóry, na lifting w skomplikowanych miejscach na twarzy, np. naokoło oczu. UniForm używa się do redukcji cellulitu i naprawy skóry na konkretnych strefach, np. na biodrach. Poza tym wprowadza się tu drenaż limfy. Głowica Ultra działa na precyzyjne części figury, w jakich jest wymagająca tkanka lipidowa. Jej wpływ optymalizuje natlenienie tkanek, stymuluje usuwanie trucizn z ciała oraz odbudowę. Za pomocą Pixel RF mamy możliwość zmniejszyć blizny oraz rozstępy. Ostatnia głowica – Periorbital – jest wykorzystywana do zwalczania zmarszczek i obrzęków wokół niełatwo osiągalnych miejsc (np. w obszarze oczu.)

Komentarze są wyłączone.