Depilacja laserem medycznym pleców

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym
Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem
4 września, 2019
Medycyna estetyczna zabiegi Toruń
Zabiegi medycyny estetycznej
11 września, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Współcześnie nie jedynie przedstawicielki płci nadobnej śnią o tym, aby mieć niesamowite, zdrowe i idealnie gładkie ciało. Nierzadko nie pamięta się o takiej sprawie że multum napływowych marek dostarcza kosmetyki dla mężczyzn, między innymi kredki do oczu, pomadki lub pudry. Mężczyźni mogą selekcjonować spośród sporej ilości trików stosowanych do akcentowania własnej urody. Natomiast co właściwie dzieje się w przedmiocie depilacji? Dżentelmeni, którzy uprawiają szczególne sporty, a właściwie muszą narzucać na siebie profesjonalne kostiumy np. podczas zawodów kolarskich albo w czasie wyścigów pływackich, są zmuszeni do usuwania owłosienia z pewnych partii ciała. Kolarze muszą obowiązkowo golić całe nogi, natomiast pływacy – głowę oraz klatkę piersiową. Z których strategii mają opcję korzystać? Naturalnie z wszelakich dostępnych w sklepach. Sylwetkę muszą golić z wykorzystaniem jednorazowych maszynek, plastrów z woskiem i specjalnych żeli. Wiąże się to non stop z określonymi komplikacjami. Głównie z poświęcaniem dużej ilości czasu i monotonnym przepowiadaniem opisanej procedury. Czy istnieją inne środki na zredukowanie niepożądanego owłosienia?

Zabiegi depilacji laserowej

Przedstawicielki płci nadobnej raz za razem umawiają się na zabiegi depilacji laserowej, bowiem ma ona bardzo wiele pozytywów. Po pierwsze – po paru zabiegach nie powinniśmy już zupełnie kłopotać się niepotrzebnym owłosieniem epilacja laserowa uszkadza je na zawsze. Po drugie – kuracja jest całkowicie bezpieczny oraz niebolesny. Po trzecie – wcale nie trzeba na niego przygotowywać sterty pieniędzy starczy jedynie parę sesji. I ostatnie – prawdopodobnie najistotniejsze – koniec z codzienną depilacją. Dlaczego więc nigdy nie mieliby z niej korzystać panowie ? Szereg z nich jest zafascynowanych nowościami w tematyce mody oraz urody. Kupują nie tylko tradycyjne maseczki do pielęgnacji ciała, lecz też bardziej elitarne „specjały”. Wiązką lasera można nie jedynie usuwać niepotrzebne włoski, lecz także usuwać nadmierną produkcję potu. Faceci mogą wtedy uwolnić się od włosków na pośladkach, wrastających włosów w miejscach wstydliwych z którymi niejednokrotnie mają kłopot panie lub szpetnych włosów z palców u stóp. Ci, którzy skarżą się na liczne owłosienie na ramionach i plecach, również prosto i efektywnie mają możliwość się od niego uwolnić.

Jak się przygotować do depilacji laserowej

Na wstępie powinniśmy koniecznie mieć styczność z fachowcem kosmetyczką, jaki zobaczy stan naszej skóry, wskaże jej rodzaj i usunie przeciwwskazania. Wówczas dostaniemy dosyć obszerną listę tyczącą się tego, czego nie wolno wykonywać przed zabiegiem i z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasu. Powszechne wskazówki są następujące:

Przed którymkolwiek zabiegiem powinniśmy starannie wyczyścić skórę. Nie powinno się nakładać na nią intensywnych żeli, samoopalaczy i pozostałych kosmetyków. Skóra naturalnie powinna być ogolona, z wykluczeniem ograniczonego obszaru. Kosmetolog przybliży w to miejsce szczególne urządzenie wykorzystywane do weryfikowania parametrów włosków. Skóra wcale nie może być zaczerwieniona albo mocno przesuszona. Na 4 tygodnie przed spotkaniem w żadnym przypadku nie możemy stosować mechanicznych dróg zwalczania włosków, m in. gorącego wosku albo maszynek zasilanych prądem.

O kolejnych poleceniach przed wizytą niewątpliwie powiadomi nas kosmetyczka. Każda skóra jest szczególna, ma odmienne potrzeby i powinniśmy wdrażać odmienną pielęgnację. Z tego powodu musimy dostosować własności lasera, żeby absolutnie nie było jakichkolwiek przykrych rezultatów, przykładowo poparzeń. Wykonuje się to z wykorzystaniem urządzenia Skintel. Deszyfruje ono pokład aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej i na tej podstawie opisuje moc lasera. W trakcie epilacji powinniśmy się zrelaksować, bowiem wcale nie ma żadnego zagrożenia, że powstaną paskudne blizny lub kolejne mankamenty.

Jest możliwość wykonać zabieg epilacji laserowej na brązowej skórze

Całokształt jest uzależnione od tego, z jakiego dokładnie urządzenia będzie korzystał dany gabinet kosmetyczny. Depilacja ciemnej skóry jest możliwa od dłuższego czasu dzięki nowoczesnemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest dobierana odrębnie, a do skóry na samym początku przymierza się głowicę badającą. Ryzyko poparzeń z pewnością właściwie nie istnieje. Mamy szansę więc umówić się na konsultację do kosmetyczki w wybranym okresie. Ciemna cera jest kłopotem w przypadku rozmaitych narzędzi, które nie są tak sprawne i korzystają z nieaktualnej technologii leczenia nadmiernego owłosienia.

Epilacja z użyciem lasera jest na pewno wspaniałym pomysłem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, jacy planują pozbyć się zbędnego owłosienia z z torsu albo okolic stóp. Dziś uwzględnia się albowiem komfort egzystowania. Jeżeli coś nas blokuje, a zredukowanie „owego czegoś” wcale nie ma jakichkolwiek szkodliwych konsekwencji zdrowotnych, powinniśmy się na to bez problemu zdecydować. Jeżeli chcesz poczytać więcej o tej terapii, wejdź w owy odnośnik – Depilacja laserowa

Komentarze są wyłączone.