Zabiegi

DEPILACJA LASEROWA -
TRWAŁE
USUWANIE
OWŁOSIENIA

Depilacja laserowa to bardzo popularny zabieg, który gwarantuje trwałe usunięcie zbędnego owłosienia.

Nadmierne owłosienie jest problemem dość dużej części naszego społeczeństwa. Jednak włosy usuwa się nie tylko ze względów estetycznych, ale także ze względu na własny komfort. Depilacja laserowa jest zabiegiem trwale usuwającym owłosienie z całego ciała. Polega na laserowym zniszczeniu mieszka włosowego. Po kilku sesjach epilacji włos traci zdolności regeneracyjne i po prostu przestaje rosnąć. Zabiegi depilacji laserem są w 100% bezbolesne. Przed pierwszą sesją przeprowadzamy dokładną analizę skóry Klienta, by precyzyjnie dobrać ustawienia lasera.

KAWITACJA
ULTRADŹWIĘKOWA -
REDUKCJA
TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Szybka i skuteczna metoda na redukcję tkanki tłuszczowej i zmniejszenie objętości ciała.

Kawitacja ultradźwiękami to bezinwazyjna metoda miejscowego usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej. Polecana jest w szczególności osobom, którym gromadzący się w problematycznych miejscach tłuszcz nie pozwala normalnie funkcjonować. Kawitacja to inaczej implozja komórek. Ultradźwięki emitowane przez maszynę, uderzają wprost w komórki tłuszczowe, niszcząc ich błony. Tłuszcz, który wydostał się na zewnątrz komórek zamienia się w trójglicerydy, po czym zostaje przetransportowany do wątroby, gdzie ulega degradacji w wyniku procesów metabolicznych.


TERMOLIFTING
JĘDRNA SKÓRA
BEZ
ZMARSZCZEK

Bezbolesne odmładzanie skóry przy użyciu światła podczerownego.

Thermolifting skóry to nowoczesna i bezbolesna metoda usuwania efektów upływu czasu, widocznych na skórze. Światło podczerwone, wykorzystywane przez urządzenia włoskiego producenta, firmę Estelougue, skutecznie ujędrnia skórę i minimalizuje zmarszczki grawitacyjne. Zabieg ten może być wykonywany na dowolnej partii ciała. Główną zaletą tego bezinwazyjnego zabiegu jest spowolnienie procesów starzenia się skóry i znaczne wygładzenie jej powierzchni. Polecany jest w szczególności kobietom po porodzie, które nie mogą pozbyć się "wiszącego" brzuszka.

ENDERMOLOGIA -
ZABIEG
STYMULACJI
KOMÓREK

Skuteczne wygładzanie skóry poprzez nowoczesny masaż mechaniczny

Od dawna wiadomo, że masaż wpływa nie tylko na lepsze samopoczucie, ale także na wygląd skóry. Endermologia została wynaleziona przez Louisa Paula Guitaya, który po ciężkim wypadku motocyklowym wymagał wielomiesięcznej rehabilitacji. Zauważył, że masaże uciskowe doskonale wygładziły jego skórę. Rozpoczął on pracę nad urządzeniem, które byłoby zdolne naśladować ruchy masażysty i jednolitą siłę nacisku. Dzisiejsze, nowoczesne urządzenia do endermologii używane są do usuwania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej. Wspierają także leczenie blizn pooperacyjnych i stymulują układ limfatyczny. Endermologia kształtuje sylwetkę, wzmacniając tkankę łączną. To zabieg, którego efektu są od razu widoczne.