Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem

Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja laserowa Toruń
28 sierpnia, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Depilacja laserem medycznym pleców
4 września, 2019
Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

W oddali widać już wiosnę. Dzień staje się coraz dłuższy i niedługo wzejdą pierwsze przebiśniegi. Jest to też wspaniały czas na o to, jak wygląda nasza skóra. Przez zimowe miesiące nasza skóra zregenerowała się od dawki słońca, dlatego jest to najlepsza pora na depilację laserową.

Przygotowanie do zabiegu

Do wizyty w salonie kosmetycznym powinno się właściwie przygotować. Jakiś czas przed planowanym zabiegiem koniecznie trzeba zrezygnować z pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóraod listopada do kwietnia nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Trzydzieści dni przed wizytą w gabinecie koniecznie trzeba przestać stosować kremów z witaminą A.

Dzień zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Powinno się także zrezygnować ze używania kremów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg jest bardziej skuteczny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od depilowanej części ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między sesjami koniecznie trzeba robić przerwy, trwające około trzydzieści dni. Liczba zabiegów zależy od typu skóry, średnio wystarczają 3-4.

Po zabiegu

Nasza skóra musi się zrelaksować. Gorące kąpiele, sauna i wyprawy na basen nie są polecane. Przez jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma zbawienny wpływ na kondycję skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po zabiegu powinno się w stu procentach zrezygnować z opalania.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy moment na umówienie się na depilację laserową. Dzięki nim nasza skóra będzie gładka i przygotowana na letni czas.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Sposób ten ma wiele zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik zawartości barwnika w skórze, który pozwala niezwykle dokładnie dobrać moc lasera do indywidualnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń . W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo skuteczny sposób depilacji. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze trwale usunąć niechciane włoski.

Depilacja laserowa – Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją bezpieczeństwa , ale także trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które walczą z trudnym do zwalczenia problemem jakim są wrastające włoski.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Wiosną musimy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować się na lato. Warto pamiętać o właściwym nawilżeniu, ponieważ morzy i suche, ogrzewane powietrze negatywnie oddziałują na stan naszej skóry. Wiosna, to też doskonały okres na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, trzeba poszukać gabinetu z najlepszym laserem i właściwie wyszkolonym personelem. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to gwarancja nowoczesnego podejścia do depilacji, przez co zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Palomar Vectus ma także specjalny system chłodzenia, który poprawia komfort zabiegu. Ogromnym plusem są także dwie soczewki, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy pozbywać się owłosienia w sposób mechaniczny – . Wykazane jest używanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Jest kilka czynników, które są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, jednym z nich jest na przykład bielactwo. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, zapewniający trwały efekt. Wiele kobiet potwierdza skuteczność tej metody depilacji. Zaplanuj depilację laserową juz dziś.

Komentarze są wyłączone.